Aksident fatal në Berat,“BMW X5” del nga rruga, një i vdekur, dy të plagosur

Aksident fatal në Berat,“BMW X5” del nga rruga, një i vdekur, dy të plagosur

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Lushnje pasditen e së mërkurës. Një makinë  e tipit ‘BMW X5’ me targa AA858CV ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke shkaktuar vdekjen e një personi.

Gjithashtu, nga ky aksident janë plagosur edhe dy të tjerë.

Viktima është Mirela Sakolli, nga Berati.

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti të ketë qenë shpejtësia e lartë dhe lagështia në rrugë.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti