Sulmi në Berlin, në vendngjarje gjendet flamuri i shtetit Islamik
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 25 [name] => Bota [slug] => bota [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2944 [filter] => raw [cat_ID] => 25 [category_count] => 2944 [category_description] => [cat_name] => Bota [category_nicename] => bota [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Bota
 • Europa
 • Sulmi në Berlin, në vendngjarje gjendet flamuri i shtetit Islamik

  Sipas policisë gjermane Policia të martën është gjetur një flamur i grupit militant të Shteti.

  Europa e pushtuar nga populizmi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • Europa e pushtuar nga populizmi: 1 në 4 votues është kundër politikës tradicionale

  Populizmi njihet si një nga armët më të fuqishme dhe efektive që politika dhe politikanët.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • 29 vite nga ribashkimi i Gjermnanisë, Berlini nis festimet

  Në kryeqytetin e Gjermanisë Berlin kanë nisur festimet për ditën e Ribashkimit të Gjermanisë. Kryetari.

  Investimet e huaja, si u shpëtuan nga energjia; Rënia e telekomunikacioneve dhe stanjacioni i bankave
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • Investimet e huaja, si u shpëtuan nga energjia; Rënia e telekomunikacioneve dhe stanjacioni i bankave

  Që prej fillimit të vitit 2014 energjia është bërë sektori që ka tërhequr investimet e.

  Pastrimi i parave i Danske Bank, skandali më i madh në Evropë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • Pastrimi i parave i Danske Bank, skandali më i madh në Evropë

  Komisioni Evropian ka përshkruar rastin e larjes së parave prej 200 miliardë eurosh në bankën.

  Trafikanti shqiptar i kokainës në Angli: Patëm shumë punë gjatë ndeshjes Angli-Kolumbi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • Trafikanti shqiptar i kokainës në Angli: Patëm shumë punë gjatë ndeshjes Angli-Kolumbi

  Fitorja e Anglisë ndaj Kolumbisë në kampionatin botëror “Rusia 2018” u ka sjellë gëzim të.

  Analiza: Ambicia europiane e Macron-it fillon në Ballkan
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • Analiza: Ambicia europiane e Macron-it fillon në Ballkan

  Nga Loic Tregoures Këshilli Europian, arriti një marrëveshje për çeljen e bisedimeve të anëtarësimit me.

  Qeveria merr masa për lehtësim të taksave, pritet efekti në ekonomi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • Qeveria merr masa për lehtësim të taksave, pritet efekti në ekonomi

  Qeveria shqiptare, ka bërë me dije implementimin e masave të reja lehtësuese për taksat dhe.

  Kriza e refugjatëve sjell populistët në pushtet në Slloveni
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • Kriza e refugjatëve sjell populistët në pushtet në Slloveni

  Kriza e refgjatëve, pas sjelljes në pushtet të populistëve në Itali, ka bërë që edhe.

  E rëndë në Berlin, polici qëllon me armë zjarri një person
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 22 [name] => Europa [slug] => europa [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 22 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 22 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Europa [category_nicename] => europa [category_parent] => 0 ) )
 • Europa
 • E rëndë në Berlin, polici qëllon me armë zjarri një person

  Një oficer policie në Berlin të Gjermanisë ka qëlluar me armë zjari një person të.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti