Pushime ekzotike dhe makina luksoze/ Ky është 'Roni i Shijakut', porositësi i heroinës në Has
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Pushime ekzotike dhe makina luksoze/ Ky është ‘Roni i Shijakut’, porositësi i heroinës në Has

  Hekuran Hoxha, 48 vjeç, i vënë në pranga nga policia mbrëmjen e djeshme me urdhër.

  Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person

  Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes së sotme.

  “Më rrahu, më çoi te banjat në plazh dhe…”, dëshmia tr.onditëse e vajzës për shqiptarin që vrau studenten greke
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • “Më rrahu, më çoi te banjat në plazh dhe…”, dëshmia tr.onditëse e vajzës për shqiptarin që vrau studenten greke

  Pas lajmit se shqiptari që vrau e hodhi në det studenten greke, ishte përfshirë në.

  Fier/ Dy vëllezër plagosin 42-vjeçarin, njëri arrestohet, tjetri në kërkim
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Fier/ Dy vëllezër plagosin 42-vjeçarin, njëri arrestohet, tjetri në kërkim

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Fier ku një 42-vjeçar është.

  Kryen 3 grabitje të bujshme bankash, Krimet e Rënda kërkojnë 127 vite burg për anëtarët e bandës
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Kryen 3 grabitje të bujshme bankash, Krimet e Rënda kërkojnë 127 vite burg për anëtarët e bandës

  Prokuroria për Krimet e Rënda ka dhënë pretencën për bandën e të akuzuarve për 3.

  Vrau të riun në Korçë se i bllokuan rrugën me makinë, autori i dënuar më parë me 12 vite burg
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Vrau të riun në Korçë se i bllokuan rrugën me makinë, autori i dënuar më parë me 12 vite burg

  Një i ri mbeti i vrarë pasi u qëllua me armë zjarri në Korçë, të.

  Korçë/ Kush është 30-vjeçari që u qëllua me dy plumba në kokë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Korçë/ Kush është 30-vjeçari që u qëllua me dy plumba në kokë

  Plumbat tronditën mbrëmjen e së enjtes “lagjen 10” të qytetit të Korçës, ku një i.

  'Kush je ti? Ta tregoj unë, dalin detaje të reja nga vrasja makabër në Korçë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • ‘Kush je ti? Ta tregoj unë’, dalin detaje të reja nga vrasja makabër në Korçë

  Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në qytetin e Korçës. Një person rreth 30.

  Kyçet përjetë në qeli ish bashkëshorti vrasës i gjyqtares, Fildes Hafizi
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • Kyçet përjetë në qeli ish bashkëshorti vrasës i gjyqtares, Fildes Hafizi

  Gjykata e Krimeve të Rënda jep vendimin “burg përjetë” për Fadil Kasemin, i cili vrau.

  "Nuk doja ta vrisja", flet shqiptari që eleminoi Albert Bakon në qeli për të mos spiunuar bashkëpunëtorët dhe porositësit
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 26 [name] => Kronike [slug] => kronike [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 26 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1292 [filter] => raw [cat_ID] => 26 [category_count] => 1292 [category_description] => [cat_name] => Kronike [category_nicename] => kronike [category_parent] => 0 ) )
 • Kronike
 • “Nuk doja ta vrisja”, flet shqiptari që eleminoi Albert Bakon në qeli për të mos spiunuar bashkëpunëtorët dhe porositësit

  Pak ditë pas vrasjes së shqiptarit Albert Bako në burgun Koridalos, i akuzuar për vrasjen.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti