Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Fotografia që po bën ‘namin’, ja me çfarë shkon presidenti i Austrisë në punë

  Presidenti i Austrisë, Alexander Van der Bellen ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Mamaja e tmerruar rrëfen historinë e vajzë së saj të sëmurë: Ishte në koma dhe papritur morëm lajmin se ishte shtatzënë

  Karina Cesina 44 vjeç ka rrëfyer historinë e vajzës së saj të sëmurë në tru..

  Vallëzimi më i gjatë nën ujë, dy të rinjtë pjesë e Librit të Guinness (Video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Vallëzimi më i gjatë nën ujë, dy të rinjtë pjesë e Librit të Guinness (Video)

  Një çift të rinjsh janë bërë pjesë e Librit të Guinness duke thyer rekord në.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • 5-vjeçarja gjen vdekjen pasi i mbeti koka në derën e ashensorit, gjykata thërret familjarët para drejtësisë

  Alexys Brown ishte vetëm 5 vjeç kur gjeti vdekjen pasi koka e saj u shtyp.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Pamje mahnitëse dhe njerëz punëtorë, fotot e rralla të shekullit 19 në Kinë

  Para shpikjes së fotografisë, njerëzit kishin mundësitë të vizitonin vende dhe personazhe të ndryshme nëpërmjet.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Akti human i një nëne të dëshpëruar, dhuron organet e fëmijës që i vdiq pak minuta pasi erdhi në jetë

  Krysta Davis ishte 18 javëshe kur mori vesh lajmin se fëmija e saj vuante nga.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Banorët dhunojnë në mënyrë mizore hajdutin, mbishkrimi në shpinën e tij po bën xhiron në rrjetet sociale

  Një grup qytetarësh në Meksikë kanë ndëshkuar një hajdut i cili vidhte benzinë në kontenierë..

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Prindërit masakrojnë fëmijën 4 muajshe, i shkaktojnë 28 thyerje kockash

  Adam Jendrzeczak 32 vjeç dhe partnerja e tij Aleksandra Kopinska 22-vjeç janë dënuar me tetë.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • U diagnostifikua me kancer se thithte tymin e duhanit të kolegëve, gjykata jep dëmshpërblim 174 mijë euro për të sëmurin

  Një shtetas siçilian punonte në një zyrë postare ku nuk kishte dritare. Kolegët e tij.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 27 [name] => Kuriozitete [slug] => kuriozitete [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 27 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1600 [filter] => raw [cat_ID] => 27 [category_count] => 1600 [category_description] => [cat_name] => Kuriozitete [category_nicename] => kuriozitete [category_parent] => 0 ) )
 • Kuriozitete
 • Pas ‘Kiki Challenge’ një tjetër ‘çmenduri’ po qarkullon në rrjetet sociale, njerëzit ngasin makinën me sytë e mbyllur

  Në SHBA policia ka marrë një hap të rëndësishëm duke iu kërkuar banorëve të mos.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti