Receta festive e Renato Mekollit: Gjel deti i mbushur, sipas traditës shqiptare
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Receta festive e Renato Mekollit: Gjel deti i mbushur, sipas traditës shqiptare

  Gjel deti i mbushur në traditën shqiptare ka disa variante. Çdo fundvit, ne kërkojmë të.

  Jeni akoma në kohë, kjo është receta e përsheshit tradicional për darkën e fundit të vitit. Gëzuar
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Jeni akoma në kohë, kjo është receta e përsheshit tradicional për darkën e fundit të vitit. Gëzuar

  Për shkak të shkëmbimit të traditave, natën e ndërrimit të viteve, edhe famlijet që nuk.

  Historia e Panetones, ëmbëlsirës së Krishtlindjes dhe receta e saj tradicionale
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Historia e Panetones, ëmbëlsirës së Krishtlindjes dhe receta e saj tradicionale

  Po afrojnë festat e fundvitit dhe ëmbëlsira tradicionale e Krishtlindjes është Panetona. Të gjithë duam.

  Konservimi i ullinjve në dimër, teknika e thjeshtë që do ju bëjë të lëpini gishtat!
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Konservimi i ullinjve në dimër, teknika e thjeshtë që do ju bëjë të lëpini gishtat!

  Ullijtë janë shumë të shijshëm në sezonin e vjeshtës dhe atë të dimrit. Është momenti.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Nuk ka të krahasuar me asnjë antiobiotik, receta e “bekuar nga Zoti”: Supa me hudhër që lufton ftohjen, viruset dhe sëmundjet e dimrit!

  Harrojeni gripin dhe vaksinat e tij. Një supë e bazuar në më shumë se 50.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Receta perfekte e këtij dimri! Kjo supë nuk do ju lërë të prekeni nga asnjë sëmundje, do ju mbushë me shëndet dhe nuk do ju lërë të shtoni asnjë kilogram

  Supa e përgatitur me lëng turshish është kombinimi më perfekt për shijen por edhe shëndetin.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Kjo supë i nxjerr antibiotikët “jashtë loje”, ja receta që “u vodh” nga një mjek!

  Një supë më e fortë se antibiotikët Nëse doni lehtësim nga gripi, infeksionet, dhimbjet e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Ju mban të ngopur gjithë ditën, heq oreksin dhe ju do jeni më të shëndetshëm se kurrë! Humbisni kile pafund me supën me presh

  Keni vendosur të mbani regjim, por ndieheni gjithmonë të uritur? Mos u shqetësoni, se nuk.

  Si ta bëni biftekun më të butë? Ja një truk të thjeshtë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Si ta bëni biftekun më të butë? Ja një truk të thjeshtë

  Të ngrini dhe të shkrini biftekun përpara se ta gatuani atë, është mënyra më e.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 871 [name] => Receta e Dites [slug] => receta-e-dites [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 871 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 29 [filter] => raw [cat_ID] => 871 [category_count] => 29 [category_description] => [cat_name] => Receta e Dites [category_nicename] => receta-e-dites [category_parent] => 0 ) )
 • Receta e Dites
 • Receta e ditës: Perime të pjekura me kos e hudhra

  Një pjatë e shijshme, fantastike e pasur me vlera ushqyese dhe ideale për të shoqëruar.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti