Marina takon në SHBA aktorin e famshëm Antonio Banderas: Më i miri
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Marina takon në SHBA aktorin e famshëm Antonio Banderas: Më i miri

  Marina dhe Geti prej disa ditësh kanë udhëtuar drejt SHBA-së. Nëpërmjet fotove që ata postojnë.

  “Çfarë mban o dhe”, fansja ofendon Rozana Radin, këngëtarja e flliq publikisht
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • “Çfarë mban o dhe”, fansja ofendon Rozana Radin, këngëtarja e flliq publikisht

  Rozana Radi është një personazh televiziv shumë i dashur për publikun. Përveç se një këngëtare.

  Pasi deklaroi se ishte homoseksual, vritet reperi i njohur 24-vjeçar
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Pasi deklaroi se ishte homoseksual, vritet reperi i njohur 24-vjeçar

  Kevin Fret 24 vjeç njihet si reperi i parë gay latinoamerikan. Ai u qëllua për.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Aktorët nuk flasin prej kohësh, Rudina Dembacaj tregon arsyen e vetme pse do e ftonte Agron Llakajn në emision

  Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj prej kohësh kanë prishur marrëdhëniet. Sherri mes tyre është komentuar.

  Nipi i diktatorit Enver Hoxha, pas 15 vitesh martohet për herë të dytë me Rezartën
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Nipi i diktatorit Enver Hoxha, pas 15 vitesh martohet për herë të dytë me Rezartën

  Ermal Hoxha pasi doli nga burgu, po përpiqet të rikuperojë kohën e humbur me familjen.

  Ndërkohë që përflitet për lidhjen me Albën, Albi Nako poston foton me një dedikim emocionues
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Ndërkohë që përflitet për lidhjen me Albën, Albi Nako poston foton me një dedikim emocionues

  Albi Nako së fundi është përfolur shumë për ndarjen nga Klaudia Pepa dhe lidhjen me.

  Aktori i “Portokallisë” tregon fobinë më të madhe që ka në jetë: Më mirë të më sulojnë 3 veta sesa të duroj
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Aktori i “Portokallisë” tregon fobinë më të madhe që ka në jetë: Më mirë të më sulmojnë 3 veta sesa të duroj

  Njerëzit kanë fobi nga më të ndryshmet duke përfshirë hapësirat e vogla, vendet e larta,.

  Video/ Kastro Zizo nis emisionin e tij të ri, përmend emra dhe hedh akuza të rënda për vjedhje ndaj këngëtarëve shqiptarë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Video/ Kastro Zizo nis emisionin e tij të ri, përmend emra dhe hedh akuza të rënda për vjedhje ndaj këngëtarëve shqiptarë

  Mbrëmjen e djeshme ka nisur emisioni më i ri i drejtuar nga Kastro Zizo: “Late.

  “Sa ironike, sot e nisa ditën me të qeshura të mëdha”, moderatorja shqiptare në zi, humb babain e saj
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • “Sa ironike, sot e nisa ditën me të qeshura të mëdha”, moderatorja shqiptare në zi, humb babain e saj

  Asnjëri prej nesh nuk mundet të parashikojë ndarjet nga jeta të personave më të afërt.

  Edhe pse e lindur dhe rritur në SHBA, habit këngëtarja me famë botërore: Jam 100% shqiptare
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Showbiz [slug] => showbiz [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8370 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 8370 [category_description] => [cat_name] => Showbiz [category_nicename] => showbiz [category_parent] => 0 ) )
 • Showbiz
 • Edhe pse e lindur dhe rritur në SHBA, habit këngëtarja me famë botërore: Jam 100% shqiptare

  Këngëtarja amerikane me prindër nga Shqipëria, Ava Max, emri i vërtetë i të cilës është.

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti