Traditat e vjetra dhe plazhet e lira mesdhetare në Shqipëri
Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Traditat e vjetra dhe plazhet e lira mesdhetare në Shqipëri

  Shqipëria vlerësohet e rekomandohet si vendi i traditave antike, plazheve të bukura dhe të lira.

  Si po humb shkëlqimi i turizmit, më pak polakë, nordikët “kërcënojnë” ta heqin Shqipërinë nga lista
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Si po humb shkëlqimi i turizmit, më pak polakë, nordikët “kërcënojnë” ta heqin Shqipërinë nga lista

  Flet Rrahman Kasa, menaxher i agjencisë “Happy Tours”  Sfida 10 milionë turistë që qeveria i.

  “Nami” i Shqipërisë deri në Australi, në listën e 40 destinacioneve të nënvlerësuara në botë
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • “Nami” i Shqipërisë deri në Australi, në listën e 40 destinacioneve të nënvlerësuara në botë

  Saranda është një vendpushim në Rivierën Shqiptare, e cila është po aq e njohur për.

  ‘Sulm’ drejt Shqipërisë, ja në cilin vit zviceranët do të popullojnë plazhet shqiptare
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • ‘Sulm’ drejt Shqipërisë, ja në cilin vit zviceranët do të popullojnë plazhet shqiptare

  Zviceranët pritet të mbushin plazhet shqiptare vitin e ardhshëm. Lajmin e jep një ndër mediat.

  Këto vende turistike ju kthejnë paratë nëse bie shi gjatë qëndrimit tuaj
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3024 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 3024 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Lifestyle
 • Turizem
 • Këto vende turistike ju kthejnë paratë nëse bie shi gjatë qëndrimit tuaj

  “Abbronzati o rimborsati” në Itali paraqet principin e rikthimit të parave. Në këtë mënyrë pushimoret.

  Njihuni me restorantin më të famshëm të peshkut, ku në fillim të duhet ta peshkosh e më pas ta shijosh (Video)
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 17 [name] => Kulture [slug] => kulture [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 17 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 194 [filter] => raw [cat_ID] => 17 [category_count] => 194 [category_description] => [cat_name] => Kulture [category_nicename] => kulture [category_parent] => 0 ) [1] => WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Lifestyle [slug] => lifestyle [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3024 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 3024 [category_description] => [cat_name] => Lifestyle [category_nicename] => lifestyle [category_parent] => 0 ) [2] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Kulture
 • Lifestyle
 • Turizem
 • Njihuni me restorantin më të famshëm të peshkut, ku në fillim të duhet ta peshkosh e më pas ta shijosh (Video)

  Një restorant i ri japonez i vendosur në qytetin e Nju Jorkut me emrin Zauo.

  Media australiane: Pse Shqipëria (ky destinacion evropian) do t’ju bëjë të rishikoni listën tuaj të udhëtimeve
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Media australiane: Pse Shqipëria (ky destinacion evropian) do t’ju bëjë të rishikoni listën tuaj të udhëtimeve

  Kur mendojmë për Evropën, ne tentojmë të përmendim klasikët. Ndërsa Italia dhe Franca kanë fituar.

  Shqipëria dhe Kosova, në 10 destinacionet më të mira për ''t’u arratisur'' për pushimet dimërore
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Shqipëria dhe Kosova, në 10 destinacionet më të mira për ”t’u arratisur” për pushimet dimërore

  Sezoni i verës mund të ketë përfunduar, por kjo nuk do të thotë që nuk.

  Portali amerikan i turizmit: 7 aventurat për të parë dhe bërë në Shqipëri, nga rafting te rrugët e paasfaltuara
  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Portali amerikan i turizmit: 7 aventurat për të parë dhe bërë në Shqipëri, nga rafting te rrugët e paasfaltuara

  Portali amerikan i turizmit, heywedidthat.com, ka listuar shtatë aventurat që mund të ndërmerrni në Shqipëri,.

  Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 21 [name] => Turizem [slug] => turizem [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 21 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 [filter] => raw [cat_ID] => 21 [category_count] => 15 [category_description] => [cat_name] => Turizem [category_nicename] => turizem [category_parent] => 0 ) )
 • Turizem
 • Turizmi në vendet europiane, shikoni sa shpenzojnë shqiptarët

  Kemi hyrë në 10 ditëshin e fundit të gushtit dhe sezoni veror është drejt mbarimit..

  WhatsApp Denonco tek Pamfleti