Degjeneroi ish të dashurën, Lolita i hakërrehet Rezart Valeshnjas: Burracak! Ju që e mbështesni injorantë

''Më kanë vjedhur faqen'': Rezart Valeshnja del bllof, postimet ishin të realizuara me video

Faqja Lolita nuk e ka lëne në hije akuzën e aktorit Rezart Valeshnja përkundrejt të ish të dashurës.

 

Veprimin e Valeshnjas, Lolita e konsideron burracakëri duke qënë se diçka të tillë duhej ta zgjidhnin si çift dhe gjithashtu vë në dyshim aftësitë e tij për të plotësuar ish partneren.

 

Faqja i quan injorantë ata që e mbështetën aktorin të ‘’bëhej gazi i botës’’ në rrjetet sociale.

 

Valeshnja duket se ‘’nuk po gjen derman’’ me vajzat pasi pak kohë më parë ai shpërtheu në deklarata të forta përkundrejt ish të fejuarës P.M dhe familjes së saj. Gjithashtu ajo e akuzoi aktorin për përdorim dhune dhe përdorim të lëndëve narkotike.

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti