Fiksoi ambasadorin Arvizu, habit aktorja shqiptare: Jam bërë femër në vit të parë gjimnaz (Foto)

Ajo është një ndër aktoret më seksi të skenës shqiptare. Olta Gixhari gjithmonë është dalluar për linjat e saj shumë sensuale.

Mirëpo, e ftuar sot në ‘E diell’, Olta ka rrëfyer diçka që askush nuk e dinte më herët.

‘Unë jam bërë femër nga pamja në vit të parë, vit të dytë gjimnaz. Gjithë jetën time kam mbajtur bufale, xhinse, zinxhira të varur, një shkop në dorë, kapele dhe flokë të gjatë të kapura bisht. Kështu kam qenë gjithmonë dhe mami im thirrej në shkollë nga drejtoria sepse ankoheshin se unë rrihja djemtë’, tregoi Olta.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti