Greqi, gjendet i vdekur një 12-vjeçar shqiptar

Greqi, gjendet i vdekur një 12-vjeçar shqiptar

Një 12-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në Rodos të Greqisë.

Mësohet se fëmija u gjet i vdekur ne zonën detare Zephyros të Rodosit dhe u dërgua me shpejtësi në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit, por ka qenë e thuajse e pamundur rikthimi i tij në jetë.

Autoriteti Qendror i Portit i Rodosit, i cili kryen hetimin paraprak, urdhëroi rrethimin e vendit të ngjarjes.

Trupi i të miturit shqiptar u nxorr nga deti dhe u dërgua me urgjencë drejt spitalit. Pritet bërja e autopsisë për të zbuluar shkaqet.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti