Grezda sërish me probleme, çfarë situate për shqiptarin!

Eros Grezda te Osijeku pati probleme, duke humbur edhe ndeshjet e Europa League. Gjërat nuk është se po shkojnë më së miri për gjakovarin as tani që është transferuar tek ekipi i Rangers.

Për të mos mjaftuar fakti që ende nuk është në lartësinë e pritshmërive që kanë në Kroaci për të, së fundmi Grezda ka pësuar edhe një dëmtim.

Anësori ka probleme dhe po ecën me paterica dhe mbetet për t’u parë se sa do të qëndrojë jashtë.

 Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti