Ja si del djalli brenda teje! Flori për Fifin: Është dashuri

Ja si del djalli brenda teje! Flori për Fifin: Është dashuri

Për shkak të linjave të saj trupore, Fifi shpesh është bërë pjesë e ofendimeve nga njerëzit duke mos i kursyer dhe replikat me ta. Kësaj here duket se dikush ka provokuar kantautorin Flori Mumajesi në lidhje me Fiffin. Personi në fjalë, gjatë komnikimit me Florin në Whats up shprehet se Fifi është një copë mishi me dy sy.

Sigurisht që Flori nuk ka qëndruar në heshtje, por i është kundërpërgjigjur personit që Fifi është një dashuri.

Ka kohë që mediat flasin për një lidhje të mundshme mes tyre pas videos së postuar në rrjetet sociale ku ata dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin. Këtë gjë e kanë mohuar që të dy, por në asnjë moment nuk fshehin konsideratën dhe dashurinë e madhe që kanë.

‘’Në luftën’’ me ndjekësit tani më Fifi nuk është e vetme pasi Flori si një mik i mirë është gati të nxjerrë kthetrat për ta mbrojtur.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti