Karaoke dhe puthje pasionante në klube nate, publikohen fotot e Blendi Klosit

Karaoke dhe puthje pasionante në klube nate, publikohen fotot e Blendi Klosit

Edhe pse jemi mësuar ta shohim gjithmonë nën petkun e kostumit serioz, daljet e tij në televizion si një njeri dhe imazh shembull, në rrjet qarkullojnë foto kur Ministri i Mjedisit Blendi Klosi sillej si një adoleshent i shfrenuar në publik duke mos kursyer as puthjet pasionante.

 

Si një dashamirës i jetës së natës,karaokeve, ai dilte dhe argëtohej shpesh edhe pse mbante postin e ministrit të kulturës. Nën shoqërine e Norës, bashkëshortes së tij, ata nuk i druheshin aspak mentalitetit të kohës duke qënë kështu ndër të parët që aplikuan daljet e natës në vend.

Nën shoqërinë e miqve, duken shumë të dashuruar dhe që po argëtohen.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti