Këngëtarja shqiptare tallet keq me Donald Trump, i nxjerr në “Instagram” fotot qesharake

Këngëtarja shqiptare tallet keq me Donald Trump, i nxjerr në “Instagram” fotot qesharake

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është një nga personazhet më aktiv në Instagram.

Ajo ndiqet nga 7.2 milion njerëz nga e gjithë bota. Rexha poston foto dhe video nga përditshmëria e saj, ndërsa kësaj here e ka kapur me presidentin Donald Trump.

Duke përdorur efekte të ndryshme, ajo ka nxjerrë presidentin amerikan në poza qesharake.

 

 

 

 Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti