Kjo nuk pritet nga Roza Lati, moderatorja bën ‘lëmsh’ me të ftuarën në emision: Gjërat kanë ndryshuar

Kjo nuk pritet nga Roza Lati, moderatorja bën ‘lëmsh’ me të ftuarën në emision: Gjërat kanë ndryshuar

Rrallëherë një moderatore fton ish gruan e ish të dashurit në emision dhe çudi të tilla vetëm Roza Lati mund ti bëje.

Ish gruaja e kantautorit Stine, Gracia gjatë gjithë intervistës u shfaq e ngurtë dhe fjalëpak. Ajo nuk u prononcua shumë rreth marrëdhënies së saj aktuale me këngëtarin, por deklaroi se ai është nje baba i mrekullueshëm. Arsyeja se përse kishte ardhur ishte për ti treguar publikut se ajo është një këngëtare laivi dhe gjithashtu nuk ka asnjë inat me ish të dashurën e ish bashkëshortit. 

Gracia performoi live baladën e pëlqyer të Elvana Gjatës ”Gjërat kanë ndryshuar”.  Zgjodhi pikërisht emisionin e Rozës për ti dhënë një mesazh ish bashkëshortit.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti