Ngjela: Lulzim Basha nuk i ka fituar të gjitha me forcat e veta

Ngjela: Lulzim Basha nuk i ka fituar të gjitha me forcat e veta

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin “E Diell” për promovimin e librit të tij më të ri “Hakmarrja e një gruaje”, ndër të tjera ka shprehur dhe mendimin e tij për miqtë e programit “Lalin dhe Lulin”.

Këta të fundit janë një simbolikë për dy figurat politike, Kryetarin e Bashkisë Erjon Veliaj dhe Kryetarin e PD-së Lulzim Basha.

Sipas Ngjelës, Erjon Veliaj ka ecur si pasojë e vullnetit të tij, ndërsa Lulzim Basha nuk i ka fituar të gjitha me forcat e veta, ka shtuar avokati.

”Midis një gjigandi dhe një xhuxhi që rri mbi shpatullat e gjigandit, nuk është gjigandi që shkon më larg, por është xhuxhi”, ka përmbyllur Ngjela komentin e tij.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti