Nora Istrefi dhe Eni Koçi bëjnë ‘’Xing’’ me bikini

Nora Istrefi dhe Eni Koçi bëjnë ‘’Xing’’ me bikini

Të dyja këngëtaret në profilet e tyre në instagram kanë foto të veshura mre të njejtat bikini.

 

 

 

 

Duket që këngëtaret nuk janë në dijeni të fotove me veshje të njejtë pasi nuk e ndjekin njera-tjetrën në instagram.

 

Bikinit e zeza ishin në modë përpara disa kohësh pasi edhe fotot nuk janë të momentit.

Ndryshe nga Eni e cila thjesht ka realizuar një foto profesionale, Nora i ka përdorur të njejtat bikini në klipin që publikoi pas lindjes së vajzës, ‘’Bamboleo’’.

Se cilës i rrinë më bukur ju mbetet ju për të gjykuar.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti