Përfshihet nga flakët një pallat në Durrës, plagoset e moshuara

Një zjarr ka përfshirë një apartament në lagjen numër 1 në qytetin bregdetar mëngjesin e sotëm.

Zjarri ka rënë rreth orës 08:45, në katin e katërt të një pallati, në banesën e një 80-vjeçareje që jetonte vetëm. E moshuara ka pësuar dëmtime të lehta dhe ndodhet në spitalin e qytetit, nën kujdesin e mjekëve.

Banorët e pallatit kanë dalë jashtë, ndërsa është ndërprerë energjia elektrike në të gjithë zonën pranë shëtitores ”Taulantia”

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti