Refuzuan ta vishnin se ka by.thë të mëdha, Bebe Rexha zbulon gjoksin në ”Grammy Awards”

‘’Tapeti i famës’’ ju dha vëmendjen e duhur çdo artisti që parakaloi.

Disa të veshur bukur, disa ekstravagante, kishin guxuar tepër, kjo si rrjedhojë e rëndësisë së evenimentit.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha pas skandalit në instagram ku drejtoi video fyese përkundrejt dizenjuesve, duke u shprehur se nuk jua kishte nevojën pasi këta të fundit kishin refuzuar ti realizonin veshjen për ‘’Grammy’’ sepse për ta ajo ka përmasa të mëdha, zbuloi gjoksin.

Sfidë për Beben ishte paraqitja e saj në Tapetin e Kuq pasi duhej t’ju tregonte të gjithëve se ajo mund të shkëlqente edhe pa ndihmën e dizenjuesve më me famë të botës.

E veshur me fustan të kuq, dekolte të hapur dhe tyl të fryrë Bebe shkëlqeu në mbrëmjen më të rëndësishme të vitit.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti