Rrëfehet Xhensila Pere: Babi me braktisi ne maternitet, më donte djale

Rrëfehet Xhensila Pere: Babi me braktisi ne maternitet, më donte djale

E ftuar në një emision radiofonik ish fituesja e ‘’Dance With Me 4’’ Xhensila Pere rrëfeu për herë të parë se me çfarë ishte përballur që në momentin e lindjes.

Asgjë e thjeshtë për tu rrëfyer ishte fakti që i ati e kishte braktisur në maternitet kur kishte zbuluar se ishte vajzë. Për tre ditë ajo foshnje e sapo lindur ishte lënë në mëshirë të fatit. Më pas, sigurisht i penduar ishte rikthyer për ti rimarrë foshnjën bashkë dhe të ëmën,për ti dërguar në shtëpi.

 

Fakti që nuk lindi djalë i mohoji që në ardhjen në jetë dashurinë atërore. Përsa i përket marrëdhënies së tanishme me të atin ajo nuk u prononcua, kështu që nuk e dimë se si shkon marrëdhenia e tyre.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti