Seldi Qalliu & Keisi Medini turbullojnë rrjetin: A janë çifti më i ri në show bizz?

Seldi Qalliu & Keisi Medini turbullojnë rrjetin: A janë çifti më i ri në show bizz?

Pas publikimit të këngës së tyre po përflitet se Seldi Qalliu & Keisi Medini janë çifti më i ri i show bizz-t.

Keisi e cila fillimisht u bë e njohur nga fotot në rrjetet sociale, fakti që ishte vajza e Sabianit, mendoji ti futej muzikës duke sjellë si këngë të parë bashkëpunimin me Seldin. Seldi nga ana tjetër sapo është ndarë nga e fejuara e tij, këngëtarja Mimoza Shkodra me të cilën kontakt mban vetëm nëpërmjet teksteve të këngës të cilat mendohen se janë dedikime për njëri-tjetrin.

Shoqërimi me njëri tjetrin, miqësia që po krijohet mes Seldit dhe Sabianit na bën të dyshojmë.

Keisi është e bukur dhe Seldi mbase do ti tregojë Mimozës që ka gjetur më mirë se ajo.

 

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti