Shqiptari rrëzohet dhe humb jetën gjatë punimeve në stadium, ekipi grek bën gjestin prekës

Shqiptari rrëzohet dhe humb jetën gjatë punimeve në stadium, ekipi grek bën gjestin prekës

Një 60-vjeçar shqiptar ka mbetur viktimë pasditen e djeshme gjatë punimeve për ndërtimin e stadiumit të ekipit grek të AEK. Ai kishte qenë mbi një skelë dhe humbja e ekuilibrit bëri që të rrëzohej dhe të humbte jetën tragjikisht.

Përgjegjësi i kantierit është ndaluar teksa pritet që të dalë analiza mjeko ligjore e të ndjerit.

Ekipi i AEK shprehu ngushëllimet për familjen e të ndjerit dhe u zotua se do të mbështesë ekonomikisht familjen, ndërsa edhe në faqen zyrtare të Facebook, ata kanë vendosur një foto nga stadium gjatë punimeve duke e shoqëruar me shenjën e zisë.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti