Super grabitje 200 mijë euro në qendrën tregtare në Tiranë, policia fsheh ngjarjen

Super grabitje 200 mijë euro në qendrën tregtare në Tiranë, policia fsheh ngjarjen

Një super grabitje ka ndodhur në mëngjesin e datës 2 janar të këtij viti në një argjendari në qendrën tregtare City Park.

Vlera e bizhuterive të grabitura llogaritet më shumë se 200 mijë euro

Argjendaria është grabitur nga disa persona të maskuar dhe të armatosur.

Autorët e grabitjes kanë arritur që të neutralizojnë rojën dhe më pas kanë hyrë brenda duke thyer xhamin e derës dhe marrë bizhuteritë.

Edhe pse bëhet fjalë për një grabitje të niveleve të larta, policia ka fshehur krimin

Policia nuk e ka publikuar në asnjë komunikatë grabitjen si edhe është përpjekur që ta mohojë edhe zyrtarisht.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti