Videolajm: De Gea si “king Arthur”, Manchesteri dhuron skenën e humorit

Te Manchester United është kthyer atmosfera pozitive pas largimit të Jose Mourinhos. Skuadra angleze po kryen fazën përgatitore në Dubai dhe futbollistët e “Djajve të kuq” po i shijojnë në maksimum ditët e ngrohta.

Duket se të besuarit e Solskjaer janë në një moment shumë të mirë dhe klima në skuadër është ajo e duhura. Vetë klubi i Manchester United ka publikuar një video të mbrojtësit Lindelof, i cili i përulet portierit De Gea në momentin që i jep dorëzat këtij të fundit. Momente shumë gazmore në kampin e “Djajve të kuq”.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti